Bubble Blast 2

Bubble Blast 2 1.0.22

Jeszcze nigdy pękająca guma nie sprawiała tyle radości!

Zalety

  • Ogromna liczba poziomów
  • Sympatyczna, kolorowa grafika
  • Prosta kontrola
  • Wciągająca rozgrywka

Wady

  • Rozgrywka jest mało zróżnicowana

Bardzo dobry
8

Bubble Blast 2 to darmowa gra logiczna na Android. Jej założenia są banalne, ale 5500 poziomów gry gwarantuje nam zabawę na długie godziny. Jeśli jesteś fanem łamigłówek, to Bubble Blast 2 zagości na Twoim Androidzie na dłużej!

Bubble Blast 2 jest bardzo prosta, ale tylko w założeniu. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie z planszy wszystkich znajdujących się na niej różnokolorowych balonów. Aby tego dokonać należy klikać w czerwone bąble, powodując tym samym ich pęknięcie. To z kolei powoduje eksplozję położonych bliżej balonów o innych kolorach.

Bubble Blast 2 oferuje dwa tryby gry: Puzzle i Arcade. Ten pierwszy jest dużo trudniejszy, gdyż do dyspozycji mamy ograniczona ilość ruchów, co sprawia, że nie zawsze udaje nam się oczyścić planszę z bąbli. Po wybraniu opcji Arcade mamy znacznie więcej szans na wygranie, chociaż z poziomu na poziom bywa to trudniejsze. Na wyższych levelach trzeba naprawdę ruszyć głową, jeśli chcemy przejść dalej.

Gra posiada 5500 poziomów w trybie Puzzle oraz praktycznie nieskończoną liczbę plansz w trybie Arcade. Oznacza to niezliczone godziny zabawy w rytm pękających bąbli. Ta gra spodoba się zarówno fanom niezobowiązującej rozgrywki służącej zabiciu czasu, jak i tym, którzy cenią sobie wyzwanie dla umysłu. W Bubble Blast 2 znajdziemy bowiem oba te czynniki, a to właśnie czyni tę grę wyjątkową.

Bubble Blast 2

Download

Bubble Blast 2 1.0.22

Opinie użytkowników o Bubble Blast 2